Menu

0905 977 542 oxur@oxur.eu

Okná

  • Okná

Výroba okien

Plastové okná, drevené euro okná, drevo-hliníkové, hliníkové. Typov, značiek a výrobcov je na trhu veľké množstvo a vyznať sa v nich nie je ľahká úloha. Ponúkame vám okná s vynikajúcim pomerom cena - kvalita, ktoré vyrábame už viac ako 20 rokov, a slúžia v desiatkach bytov a rodinných domov na Slovensku a v Európe.

Od poradenstva, vizualizácie, výroby – až po záručný a pozáručný servis

Výroba okien

Vyrábame okná do novostavieb rodinných domov a bytov. Ich majitelia majú spoločné požiadavky: potrebujú kvalitné okná na mieru, za rozumnú cenu a so spoľahlivým servisom.

Vyrobíme a dodáme okná pre každé použitie:

  • Plastové okná z PVC. Lacné, ľahko udržiavateľné a odolné voči mechanickému poškodeniu. Plastové okná sú vhodné na administratívne budovy, rodinné domy, chaty.
  • Drevené okná. Prírodný materiál, krásny vzhľad a dobré paropriepustné vlastnosti ich predurčujú do rodinných domov.
  • Drevo-hliníkové okná. Hliníková kapotáž je zárukou dlhej životnosti, drevo sa postará o krásny vzhľad a dobré paropriepustné vlastnosti.
  • Hliníkové okná. Sú výnimočné dlhou životnosťou, vysokou odolnosťou voči záťaži, mechanickému poškodeniu a predovšetkým, sú ľahko udržiavateľné. Hliníkové okná odporúčame predovšetkým pre administratívne budovy, veľké presklené výklady a salóny.

Vysoká kvalita a spoľahlivý servis sú zárukou dlhodobej investície

Naše okná slúžia generáciám. Používame kvalitné materiály, komponenty, technológie a pri montáži dodržiavame osvedčené postupy. Výsledkom sú okná s dlhou životnosťou a nízkou poruchovosťou.

Pri výrobe a montáži okien dodržiavame osvedčené postupy

  1. Najprv zistíme, aké máte predstavy, požiadavky a možnosti. Z projektovej dokumentácie, nákresov s mierami, alebo z vlastných meraní získame presné parametre.
  2. Pripravíme vám nezáväznú cenovú ponuku.
  3. Po jej odsúhlasení dohodneme detaily, podpíšeme zmluvu o dielo a požiadame vás o zaplatenie zálohovej faktúry.
  4. Okná vyrobíme a namontujeme.
  5. Vašu spokojnosť potvrdíte podpísaním odovzdávacieho protokolu a doplatíte zostávajúcu sumu.

Máme dobré meno aj ako subdodávatelia

Pre klientov architektov, projekčných kancelárii dodáme plastové, drevené alebo hliníkové okná ako subdodávatelia. Nikdy nenavýšime cenu, dodržíme dohodnuté termíny a vždy vystupujeme profesionálne. Môžeme komunikovať priamo s klientom, čím zjednodušíme celý proces výstavby alebo rekonštrukcie.

Plastové okná výroba

K dobrým oknám patrí záruka a servis

Za kvalitu našich okien ručíme. Štandardnú záruku 2 roky vieme rozšíriť podľa požiadaviek. Všetko záleží na dohode. Záručný alebo pozáručný servis zabezpečujeme v čo najkratšom čase, bez rozdielu v hodnote objednávky.

Zabudnite na značky. Rozhodnite sa na základe faktov

Profitujte z našich skúseností a ochráňte svoju investíciu. Kvalitné okná vyrábame už viac ako 20 rokov. Bude nám cťou, vyrobiť okná aj pre váš dom alebo byt.

Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať

Napíšte nám správu prostredníctvom nasledujúceho formuláru. Budeme vás kontaktovať do 24 h počas pracovnej doby od 8.00 do 17.00 h