Menu

0905 977 542 oxur@oxur.eu

Kto sme

  • Kto sme

Kto sme

22 rokov v živote človeka nie je veľa. V živote firmy však toto obdobie znamená prejsť kus dlhej cesty.

Náš príbeh začal partnerstvom a dobrými vzťahmi

Stavebná firma OXUR

Dobré vzťahy nevytvorili len podmienky pre vznik firmy, ale počas celej existencie firmy sú naším cieľom. Stavebná firma OXUR vznikla partnerstvom s kamarátom, ktorý vyrábal schodištia a okná. Obidvaja sme verili kvalite produktov a naše ciele boli rovnaké: vyrábať spoľahlivé produkty a ponúkať služby, ktoré pomôžu žiť majiteľom bytov a domov krajšie a kvalitnejšie.

Deväťdesiate roky boli typické rozvojom podnikania, a v stavebníctve vznikali firmy jedna za druhou. Ako rýchlo vznikali, tak aj zanikali.

Naše partnerstvo však vydržalo. Firma postupne rástla a rozširovala portfólio svojich služieb. Začali sme sa venovať výstavbe zrubových domov a drevostavieb. Neskôr sme stavali aj murované domy a v súčasnosti vieme postaviť rodinný dom zo všetkých dostupných materiálov.

Staviame, akoby sme stavali pre seba

Stavebnou činnosťou sme si urobili dobré meno aj u najnáročnejších klientov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Vo Švajčiarsku pôsobíme už viac ako 5 rokov. V Taliansku, Rakúsku, v Čechách sme postavili rodinné domy, ktoré slúžia generáciám.

S rastom firmy bolo potrebné rozšíriť náš tím. Nových kolegov sme vyberali podľa odbornosti, ľudských a morálnych vlastností. V stavebníctve si nikto nemôže dovoliť „odfláknuť“ žiadnu činnosť. Aj tá najobyčajnejšia práca ovplyvní celkový výsledok.

Momentálne tvoríme tím 12 odborníkov

Tento počet dokážeme podľa potreby rozšíriť. Na všetky vykonávané stavebné práce sme školení, pravidelne si dopĺňame znalosti a získavame certifikáty na nové technológie. Na svoju prácu sme hrdí.

22 rokov činnosti stavebnej firmy OXUR bola pre nás jedna veľká škola. Získali sme nielen skúsenosti z odboru, ale aj zo života. Tieto skúsenosti nám dávajú náskok pred konkurenciou, a našim zákazníkom konkrétne výhody:

  • Dokážeme zabezpečiť kompletnú stavbu rodinného domu a rekonštrukcie. Klient komunikuje len s jedným dodávateľom, čím sa minimalizuje riziko nekvalitnej práce a následných reklamácií.
  • Výhodou je aj úspora – lepšia cena za kompletnú stavbu, ako za samostatné práce.
  • Dokážeme sa prispôsobiť vašim potrebám, možnostiam, požadovaným zmenám počas stavby, rekonštrukcie. Sme flexibilní.
  • Nešetríme tam, kde sa nemá. Používame certifikované materiály a produkty (komponenty, okná, dvere, schody). Za svojou prácou si stojíme.
  • Nemáme záujem o zvyšovanie obratu. Snažíme sa o udržanie dobrého mena a dobrých vzťahov s klientmi.

Na Slovensku, ale aj v zahraničí, patríme do spoločnosti najlepších stavebných a výrobných firiem pri zohľadnení pomeru kvalita a cena.

Poďte s nami pokračovať v úspešnej histórii firmy OXUR

Odmeníme sa vám domčekom, schodami, oknami a interiérovými dverami najvyššej kvality.