Menu

0905 977 542 oxur@oxur.eu

Stavebné práce

  • Stavebné práce

Stavebné práce

Stavebné práce vykonávame od začiatku našej činnosti pre klientov na Slovensku a v Európe. Ponúkame murárske práce, tesárske práce, zatepľovanie, montáž sadrokartónových stropov a priečok, obklady, dlažby, montáž plávajúcich dverí a ostatné menšie stavebné práce podľa požiadaviek.

Sme výrobcovia okien, interiérových dverí a schodíšť a zábradlí

Rekonštrukcie, prístavby, prestavby ale aj novostavby a stavby na kľúč zvládneme bez pomoci subdodávateľov. Naši klienti komunikujú s jedným dodávateľom čo urýchľuje stavebné práce a znižuje riziko reklamácii.

Stavebné práce

Prečo stavebné práce od nás

  • Šetríme váš rozpočet. Za väčší rozsah prác, ktoré dokážeme zabezpečiť, získate výhodnejšiu cenu;
  • Šetríme aj váš čas. Ovládame všetky remeslá, takže sa nebudete zdržiavať hľadaním iných dodávateľov;
  • Zakladáme si na dokonalej komunikácii;
  • Zistili ste, že potrebujete urobiť zmenu v plánoch? Pre nás to nie problém. Sme flexibilný a dokážeme rýchlo preniesť vaše požiadavky do realizácie;
  • Zárukou kvality našej práce sú dlhoročné skúsenosti a prax zo stavieb v západnej Európe, Švajčiarsku, Nemecku, Rakúsku a Taliansku.

Cenník stavebných prác nie je dôležitý

Dôležitá je výsledná cena. Preto vás na začiatku požiadame o projektovú dokumentáciu alebo čo najpresnejšie zadanie konkrétnych prác a materiálov. Pri získavaní informácii sme dôslední.

Na ich základe vám pripravíme nezáväznú cenovú kalkuláciu stavebných prác. Následne odpovieme na vaše otázky, upresníme detaily realizácie, a po vašom odsúhlasení sa pustíme do práce.

Stavebné práce vykonáme a dielo odovzdáme.

Aj po odovzdaní zostávame s našimi klientami v kontakte. Interiérové dvere, okná a podobné mechanické komponenty potrebujú servis pre bezproblémovú prevádzku. Radi ho zabezpečíme.

Stavebné práce zabezpečujeme aj ako subdodávateľ

Ste spoločnosť, ktorá hľadá dodávateľa stavebných prác? Ponúkame vám spoľahlivosť, vysokú kvalitu, dodržanie termínov a cenu, s ktorou budete spokojní.

Bezstarostný priebeh stavebných prác môžeme zabezpečiť priamou komunikáciou s objednávateľom. Všetky detaily a požiadavky pôjdu mimo vás. O všetko sa postaráme, a vy sa môžete venovať svojej práci.

Kontaktujte nás. Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na stavebné práce.

V stavebných prácach sme doma. Presvedčte sa o tom na vlastné oči v našich referenciách.