Menu

0905 977 542 oxur@oxur.eu

Interiérové dvere

  • Interiérové dvere

Interiérové dvere

Vlastná výroba, skúsenosti, individuálny dizajn a neštandardné riešenia. Tieto vlastnosti nás odlišujú pri dodávke interiérových dverí od väčšiny konkurenčných firiem. Našimi klientami sú majitelia novostavieb a investori. Obidve skupiny majú jedno spoločné: potrebujú kvalitu za prijateľnú cenu.

Vyrábame a dodávame dvere na mieru do nového domu, alebo pri rekonštrukciách

Interiérové dvere výroba

Pri dodávke vnútorných dverí si vystačíme už viac ako 20 rokov sami. Našim klientom poskytneme poradenstvo, dvere vyrobíme, namontujeme a zabezpečíme servis.

Naše dvere slúžia generáciám

S kvalitou si tykáme – od návrhu, až po odbornú montáž. Aj preto naši zákazníci nepoznajú slovo reklamácia. Za tým, čo navrhneme, vyrobíme a namontujeme, si stojíme.

Tieto dvere vám kto robil?

Túto otázku počujú naši klienti najčastejšie. Môžete mať tie najoriginálnejšie predstavy. Využijeme ich pri návrhu vnútorných dverí a váš interiér zostane pre každú návštevu nezabudnuteľným. Zvýrazníme jeho jedinečnosť.

Navrhneme, vyrobíme, dodáme a namontujeme dvere dýhované, laminované, fóliované, drevené, ale aj sklenené alebo atypické. Sme výrobcovia, nepoznáme hranice.

Interiérové dvere na mieru môžete mať doma za krátky čas

  1. Najprv začneme konzultáciou. Definujeme parametre interiérových dverí. Určíme materiál, vzor, rozmery, otváravosť.
  2. Následne vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku.
  3. Odpovieme na vaše otázky, doladíme detaily a podpíšeme zmluvu o dielo. Taktiež vás požiadame o úhradu zálohovej faktúry.
  4. Vaše nové vnútorné dvere vyrobíme, dodáme a namontujeme.
  5. Svoju spokojnosť potvrdíte podpisom odovzdávacieho protokolu a poprosíme vás o doplatenie zostávajúcej sumy.

Výhodný pomer cena a kvalita

Takto charakterizujú klienti naše vnútorné dvere. Vzácnym bonusom bude pre vás dizajn na mieru a komplexná dodávka od poradenstva, výroby, montáž, až po servis.

Viac informácií nájdete v našom katalógu

Kontaktujte nás už dnes. Spoločne vyberieme optimálny variant, ktorým zvýšime kvalitu vášho bývania. Garantujeme vám najvyššiu spokojnosť.