Menu

0905 977 542 oxur@oxur.eu

Referencie


Stavebné práce

Stavebné práce vykonávame od začiatku našej činnosti pre klientov na Slovensku a v Európe. Ponúkame murárske práce, tesárske práce, zatepľovanie, montáž sadrokartónových stropov a priečok, obklady, dlažby, montáž plávajúcich dverí a ostatné menšie stavebné práce podľa požiadaviek.

Sme výrobcovia okien, interiérových dverí a schodíšť a zábradlí

Rekonštrukcie, prístavby, prestavby ale aj novostavby a stavby na kľúč zvládneme bez pomoci subdodávateľov. Naši klienti komunikujú s jedným dodávateľom čo urýchľuje stavebné práce a znižuje riziko reklamácii.

Stavebné práce

Prečo stavebné práce od nás

  • Šetríme váš rozpočet. Za väčší rozsah prác, ktoré dokážeme zabezpečiť, získate výhodnejšiu cenu;
  • Šetríme aj váš čas. Ovládame všetky remeslá, takže sa nebudete zdržiavať hľadaním iných dodávateľov;
  • Zakladáme si na dokonalej komunikácii;
  • Zistili ste, že potrebujete urobiť zmenu v plánoch? Pre nás to nie problém. Sme flexibilný a dokážeme rýchlo preniesť vaše požiadavky do realizácie;
  • Zárukou kvality našej práce sú dlhoročné skúsenosti a prax zo stavieb v západnej Európe, Švajčiarsku, Nemecku, Rakúsku a Taliansku.

Cenník stavebných prác nie je dôležitý

Dôležitá je výsledná cena. Preto vás na začiatku požiadame o projektovú dokumentáciu alebo čo najpresnejšie zadanie konkrétnych prác a materiálov. Pri získavaní informácii sme dôslední.

Na ich základe vám pripravíme nezáväznú cenovú kalkuláciu stavebných prác. Následne odpovieme na vaše otázky, upresníme detaily realizácie, a po vašom odsúhlasení sa pustíme do práce.

Stavebné práce vykonáme a dielo odovzdáme.

Aj po odovzdaní zostávame s našimi klientami v kontakte. Interiérové dvere, okná a podobné mechanické komponenty potrebujú servis pre bezproblémovú prevádzku. Radi ho zabezpečíme.

Stavebné práce zabezpečujeme aj ako subdodávateľ

Ste spoločnosť, ktorá hľadá dodávateľa stavebných prác? Ponúkame vám spoľahlivosť, vysokú kvalitu, dodržanie termínov a cenu, s ktorou budete spokojní.

Bezstarostný priebeh stavebných prác môžeme zabezpečiť priamou komunikáciou s objednávateľom. Všetky detaily a požiadavky pôjdu mimo vás. O všetko sa postaráme, a vy sa môžete venovať svojej práci.

Kontaktujte nás. Radi vám pripravíme nezáväznú cenovú ponuku na stavebné práce.

V stavebných prácach sme doma. Presvedčte sa o tom na vlastné oči v našich referenciách.


Kto sme

22 rokov v živote človeka nie je veľa. V živote firmy však toto obdobie znamená prejsť kus dlhej cesty.

Náš príbeh začal partnerstvom a dobrými vzťahmi

Stavebná firma OXUR

Dobré vzťahy nevytvorili len podmienky pre vznik firmy, ale počas celej existencie firmy sú naším cieľom. Stavebná firma OXUR vznikla partnerstvom s kamarátom, ktorý vyrábal schodištia a okná. Obidvaja sme verili kvalite produktov a naše ciele boli rovnaké: vyrábať spoľahlivé produkty a ponúkať služby, ktoré pomôžu žiť majiteľom bytov a domov krajšie a kvalitnejšie.

Deväťdesiate roky boli typické rozvojom podnikania, a v stavebníctve vznikali firmy jedna za druhou. Ako rýchlo vznikali, tak aj zanikali.

Naše partnerstvo však vydržalo. Firma postupne rástla a rozširovala portfólio svojich služieb. Začali sme sa venovať výstavbe zrubových domov a drevostavieb. Neskôr sme stavali aj murované domy a v súčasnosti vieme postaviť rodinný dom zo všetkých dostupných materiálov.

Staviame, akoby sme stavali pre seba

Stavebnou činnosťou sme si urobili dobré meno aj u najnáročnejších klientov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Vo Švajčiarsku pôsobíme už viac ako 5 rokov. V Taliansku, Rakúsku, v Čechách sme postavili rodinné domy, ktoré slúžia generáciám.

S rastom firmy bolo potrebné rozšíriť náš tím. Nových kolegov sme vyberali podľa odbornosti, ľudských a morálnych vlastností. V stavebníctve si nikto nemôže dovoliť „odfláknuť“ žiadnu činnosť. Aj tá najobyčajnejšia práca ovplyvní celkový výsledok.

Momentálne tvoríme tím 12 odborníkov

Tento počet dokážeme podľa potreby rozšíriť. Na všetky vykonávané stavebné práce sme školení, pravidelne si dopĺňame znalosti a získavame certifikáty na nové technológie. Na svoju prácu sme hrdí.

22 rokov činnosti stavebnej firmy OXUR bola pre nás jedna veľká škola. Získali sme nielen skúsenosti z odboru, ale aj zo života. Tieto skúsenosti nám dávajú náskok pred konkurenciou, a našim zákazníkom konkrétne výhody:

  • Dokážeme zabezpečiť kompletnú stavbu rodinného domu a rekonštrukcie. Klient komunikuje len s jedným dodávateľom, čím sa minimalizuje riziko nekvalitnej práce a následných reklamácií.
  • Výhodou je aj úspora – lepšia cena za kompletnú stavbu, ako za samostatné práce.
  • Dokážeme sa prispôsobiť vašim potrebám, možnostiam, požadovaným zmenám počas stavby, rekonštrukcie. Sme flexibilní.
  • Nešetríme tam, kde sa nemá. Používame certifikované materiály a produkty (komponenty, okná, dvere, schody). Za svojou prácou si stojíme.
  • Nemáme záujem o zvyšovanie obratu. Snažíme sa o udržanie dobrého mena a dobrých vzťahov s klientmi.

Na Slovensku, ale aj v zahraničí, patríme do spoločnosti najlepších stavebných a výrobných firiem pri zohľadnení pomeru kvalita a cena.

Poďte s nami pokračovať v úspešnej histórii firmy OXUR

Odmeníme sa vám domčekom, schodami, oknami a interiérovými dverami najvyššej kvality.


Kontakty

OXUR s.r.o.

Králická 91/43, 976 34 Králiky
Banská Bystrica, Slovensko
IČO: 45 262 969 DIČ: 2022911110
Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registry Okresného súdu Banská Bystrica, vložka číslo: 17251/S.

Mobil: 0905 977 542
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napíšte nám správu

Meno a priezvisko:
Tento údaj je povinný, vyplňte ho, prosím.

E-mail:
Tento údaj je povinný, vyplňte ho, prosím.

Tel. kontakt:
Tento údaj je povinný, vyplňte ho, prosím.

Obsah správy:
Správu nie je možné odoslať prázdnu.

Invalid Input